Yaptığınız başvurunun durumunu öğrenmek için aşağıdaki bilgileri doldurunuz. En kısa sürede sizlere mail ya da telefonla geri dönülecektir. Sorgulama yapmadan önce aşağıdaki bilgileri lütfen okuyunuz.

*Cuma-Cumartesi günleri BAE'de tatil günleridir. Bu günlerde yaptığınız başvurular en erken Pazar günü işleme alınır.

*Evrak ve ödemenin en geç saat 16.00'da tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. Aksi taktirde başvuru bir sonraki gün işleme alınabilir. 

*Yapılan başvurular ortalama 2 ile 4 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Kişinin güvenlik incelemesi uzun sürdüğü taktirde süreç daha da uzayabilir. Ülkemizin içinde bulunduğu olumsuz koşullar da güvenlik departmanı inceleme sürecini uzatabilir.

*BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) Göçmenlik Bürosu'na yapılan her başvuru ayrı ayrı değerlendirilmektedir. Bu sebeple aynı gün yapılan tüm başvurular aynı anda sonuçlanmayabilir. 

*Yapılan tüm başvurularda vizenin çıkması BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) Göçmenlik Bürosu güvenlik departmanının onayıyla mümkündür. Kurumumuzun bu sürece müdehale etme ya da mevcut durumu değiştirme şansı yoktur. Dubai Vize Servisi, vize almada aracı kurum olup başvuru yapmada yetkilidir.