top of page

GEREKLİ EVRAKLAR

Pasaportun kopyası. Geçerli pasaportunuzun en az 6 ay geçerliliğe sahip net bir kopyası

Fotoğraf: Başvuru sahibinin önden net bir fotoğrafı (herhangi bir arka plan rengiyle)

Uçak Bileti : BAE aktarmalı uçak bileti 

( Türkiye'de yaşayan yabancılar için en az 6 ay geçerli oturum izni gerekmektedir.  

Başvuru formunu doldurun ve aşağıdaki evrakların renkli kopyalarını ekleyin 

96 Saatlik Vize: Bu geçici, kısa süreli bir vizedir ve BAE'den başka bir ülkeye geçiş yapan ve BAE'de 96 saati uzatmayan çok kısa bir süre kalmak isteyen ziyaretçiler için önerilir. BAE havalimanındaki transit süresi en az 8 saat olmalıdır.
 

Vize geçerliliği, veriliş tarihinden itibaren 60 gün olacaktır, ancak kalış BAE'ye giriş tarihinden itibaren 96 saatten fazla olmamalıdır.

 

Not: Bu vize Dubai, Abu Dabi, Ajman, Sharjah, Fujairah, Ras Al Khaimah ve Umm Al Quwain gibi tüm BAE emirlikleri için geçerlidir.

96 SAATLİK VİZE

Vize Türü                96 Saatlik Vize ( tek girişli)

Geçerlilik Süresi    Veriliş tarihinden itibaren 60 gün

Kalış süresi            Giriş tarihinden itibaren 96 saat 

İşlem Süresi            24 - 72 saat

Vize ücreti               100 USD

Bilmeniz gerekenler...

www.dubaivizeservisi.com'un son 1 yılda 5.000'den fazla BAE vizesi aldığını biliyor muydunuz? Türk vatandaşları için ortalama vize işlem süremiz 48 saatten az ... 

Dubai Vizesi İşlemleri Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar Dubai vizesi için gerekli evraklar, Dubai seyahatinizin içeriğine göre değişiklik gösterecektir. Şöyle ki, Dubai turistik vize, Dubai ziyaret vizesi, Dubai ticari vize Dubai seyahatinizin içeriğini belirleyen vize çeşitleridir. Vize talep gerekçenize göre başvuru evraklarınız farklılık gösterirken. Ayrıca Konsolosluk bazı durumlarda ek evrak talebinde de bulunabilmektedir. Dubai Konsolosluğunun talepte bulunduğu ek evraklar Dubai vizesi için gerekli olan evrakları farklılaştırır.  Dubai Vize İşlemleri Dubai Emirliği/Birleşik Arap Emirlikleri(BAE)’ne seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus Pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Dubai vizesi başvurusunda bulunmak zorundadır. Hizmet Pasaportu, Hususi Pasaport ve Diplomatik Pasaport hamilleri ise 180 gün içinde 90 günü aşmayan seyahatlerinde Dubai (BAE) vize işlemlerinden muaftır. Dubai Emirliği’ne seyahat etmek isteyen kişiler ülkeye gerçekleştirec

Neden www.dubaivizeservisi.com ?

% 99,9 - Sektördeki en yüksek vize onay oranımız

24 ila 72 saat içinde vize teslim süresi garantisi.

7x24  WhatsApp / Telefon / E-posta 

E-posta ve WhatsApp üzerinden vize işlemenin her aşamasında anında bildirimler.

Vize onayından önce uçak biletleri ve otel rezervasyonu gerekli değildir.

Vize için aracınız olmanın yanı sıra , vizenizin onaylanması için sponsorunuz olacağız. Dolayısıyla BAE Vizeniz için ek sponsor gerekmez.

20 yıllık tecrübemizle doğru ve zamanında bilgilendirme

bottom of page